• hurtowa sprzedaż płynów do dezynfekcji rąk,
  • hurtowa sprzedaż płynów do dezynfekcji powierzchni
  • hurtowa sprzedaż żeli do dezynfekcji rąk

Prezentowane przez nas produkty posiadają rejestrację i pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 2509/TP/2020 wydany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, sprzedawane są ze stawką 8% VAT.

Nasze żele i płyny mają działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczone do dezynfekcji rąk, sprzętu, urządzeń (z wyłączeniem wyrobów medycznych) oraz powierzchni (w tym również powierzchni mających kontakt z żywnością oraz w obszarze medycznym).

Dostarczane przez nas produkty w min 70% zawierają substancję czynną w postaci etanolu (alkoholu skażonego). Produkt jest gotowy do użycia. Stosowanie polega na naniesieniu na dezynfekowane powierzchnie lub dłonie tak, aby były całkowicie nią pokryte i pozostawienie do wyschnięcia.

Oferowane żele i płyny nadają się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich
i kosmetycznych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze oraz bójcze wobec prątków gruźlicy oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych.

Sprzedaż hurtowa

W naszej ofercie znajdą Państwo środki do dezynfekcji rąk oraz środki do dezynfekcji powierzchni. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

By otrzymać indywidualną wycenę prosimy o kontakt:

e-mail:   hurt@dodezynfekcji.com
telefon: 733 116 107

Jesteśmy producentem serii produktów:

ZAPRASZAMY